Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 69,706.03 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

HAYALPEREST YAYINEVİ HAKKINDA
__________

 

Sanat yayıncılığı alanındaki serüvenimiz 1990’lı yılların sonunda, yurtdışından getirdiğimiz sanat kitaplarının dağıtımını ve satışını gerçekleştirerek başladı. O yıllarda okuduğumuz ve incelediğimiz kitapların Türkiye’de de üretilmesini, Türkçeleştirilmesini hayal ederek sürdürdüğümüz işimizi 2010 yılında Hayalperest Yayınevi’ni kurarak başka bir boyuta taşıdık. Önemli sanat kuramcılarının metinlerini Türkçeleştirerek, resim, mimarlık, moda, grafik tasarım, fotoğrafçılık, sinema, heykel, seramik gibi sanatın pek çok dalında uzmanlaşan, eğitim alan, bilgi edinmek isteyen herkese zengin bir içerik sunarak Türkiye’nin kültür, sanat ve düşünce dünyasına katkıda bulunmayı hedefledik. Hedefimiz doğrultusunda yalnızca sanat kitabı yayıncılığına yönelerek bu alanda üretilmiş yerli ve yabancı metinleri yayımlamayı, sanatta profesyonelleşmeyi tercih ettik. Sanat alanında uzman, özgün terminolojiye hâkim akademisyenlerden, çevirmenlerden ve editörlerden oluşan ekibimizle, kurulduğumuz ilk günden bu yana dinmeyen bir hevesle, heyecanla üretmeye odaklandık.

 

  Yetişkinlere yönelik kuramsal, felsefi, tarihsel, eğitsel ve teknik sanat kitapları üzerinde çalışırken çocukları sanatla tanıştırmanın, onları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturmanın hayalini kurmaya da başladık. Nihayet 2020 yılının başında bu hayalimizi gerçekleştirme fırsatı bulduk ve logo tasarımının ilk çizimlerini 10 yaşında bir dostumuzun yaptığı Hayalperest Çocuk markamızı kurduk.

 

                                                                            

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

SANATA DAİR HERŞEY

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Sanata Dair Aradığınız Tüm Kitaplar Hayalperest Yayınevinde!

Hayalperest Yayınevi'nin, Plastik Sanatlardan, Resim, Heykel ve Sinema kitaplarına, Fotoğraf ve Moda kitaplarından Sanat Tarihi kitaplarına, yerli ve yabancı tüm sanat kitapları sizi bekliyor. Aradığınız sanat kitabını kolaylıkla bulup, en uygun fiyata güvenle sipariş edebilirsiniz!

Emniyet Evleri Mahallesi Çelebi Mehmet Caddesi No:3/A Kağıthane-İstanbul

iletisim@hayalperestkitap.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.